هواساز هایژنیک جهت پروژه کلینیک درمانی امام رضا شهرستان قائن

ساخت و اجراء هواساز و هواساز هایژنیک درمانگاه امام رضا در شهرستان قائن

هواساز و هواساز هایژنیک درمانگاه ( دارالشفاء ) امام رضا شهرستان قائن ، برای داشتن استانداردهای بهداشتی و  ایمنی لازم در محیط  درمانی تصمیم به خریداری هواساز با ظرفیت های مختلف از شرکت آریا تهویه گرفت . این هواسازها نقش مهمی در ارائه محیط پاک وسالم برای بیماران و کادر درمانی دارند . هواساز و هواسازهای هایژنیک شرکت آریا تهویه دارای فیلترهای قوی با توانایی حذف ذرات معلق ، باکتریها و ویروسها می باشد . و همچنین با قابلیت کنترل رطوبت هوا ، کمک به حفظ رطوبت محیط می کند . از جمله ویژگیهای مهم دیگر کمک به کاهش هزینه های انرژی و توانایی ضدعفونی کردن محیط با استفاده از روشهای یونیزاسیون و uv می باشد .

شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی در راستای اهداف عالی آستان قدس رضوی ، با تکیه بر تکنولوژی ها و سیستم های روز دنیا و با استفاده از فرصتهای مناسب سهمی هر چند اندک در عمران و آبادانی ایران اسلامی داشته و در افق چشم انداز خود در یکی از برترین شرکت های ارائه کننده خدمات فنی و مهندسی در داخل و خارج از کشور خواهد بود . دارالشفاء امام رضا شهرستان قائن یکی دیگر از دستاوردهای این مجموعه مهندسی می باشد .

این مجموعه درمانی مجهز به قسمتهای مختلف از جمله اتاق عمل است ، که نیازمند محیطی استریل و عاری از باکتری و ویروس می باشد .  با ایجاد محیطی تمیز و مطبوع اقدام به تهیه تعدادی هواساز و هواساز هایژنیک با ظرفیت های مختلف  از شرکت آریا تهویه کرد . بطور کلی هواسازها برای بهبود کیفیت هوای داخلی ، افزایش راحتی و سلامتی افراد ، کنترل دما رطوبت و افزایش بازدهی استفاده می شوند . شرکت آریا تهویه خراسان با توجه به پیشرو بودن در زمینه تهویه مطبوع در بیمارستانها و مراکز درمانی مختلف بار دیگر اقدامات لازم را در جهت عملکرد بهتر کادر پزشکی انجام داد .

 

هواساز درمانگاه امام رضا شهرستان قائن

 

 

.

0 0 رای
امتیازدهی به مقاله
مقاله های مرتبط
روز جهانی کار و کارگر مبارک
روز جهانی کارو کارگر فرصتی است برای تامل در شرایط کارگران و تلاش برای بهبود شرایط زندگی آنها است . با احترام و تقدیر به کارگران به آنها انگیزه و حمایت بیشتر بدهیم تا بهترین نتایج را برای خود و جامعه به دست آوردند .
نخستین جلسه هیئت مدیره انجمن تولیید کنندگان تهویه مطبوع ایران در سال 1403برگزار شد
نخستین جلسه هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان سیستم های تهویه مطبوع ایران در سال 1403 ، در روز دوشنبه مورخ سوم اردیبهشت در دفتر ریاست انجمن برگزار شد.
ساخت و اجراء هواساز و هواساز هایژنیک درمانگاه امام رضا در شهرستان قائن
ساخت و اجراء هواساز و هواساز هایژنیک درمانگاه امام رضا در شهرستان قائن هواساز و هواساز هایژنیک درمانگاه ( دارالشفاء ) امام رضا شهرستان قائن ، برای داشتن استانداردهای بهداشتی و  ایمنی لازم در محیط  درمانی تصمیم به خریداری هواساز با ظرفیت های مختلف از شرکت آریا تهویه گرفت . این هواسازها نقش مهمی در […]
عضویت
به من اطلاع بده وقتی که
guest
0 نظرات کاربران
بازخوردهای درون خطی
نمایش همه نظرات