نیاز به راهنمایی دارید؟ 051-37660234-7
شرکت آریا تهویه در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟
این شرکت در زمینه تولید و اجرای تاسسیات برودتی مسکونی و صنایع فعالیت دارد.
اپلیکیشن محاسبات سریع آریا تهویه
  • محاسبات ظرفیت سرمایی
  • دانلود کاتالوگ محصولات
  • انتخاب دستگاه مناسب

شرکت آریا تهویه خراسان

شرکت آریا تهویه خراسان در سال 1382 با هدف بهبود سبک زندگی و فراهم نمودن آسایش هموطنان خود، از طریق طراحی، تولید و اجرای سیستم های پیشرفته تهویه مطبوع تاسیس گردید و با تکیه بر دانش متخصصان و توان فنی نیروهای خود توانسته است با تولید بیش از 24 مدل دستگاه تهویه مطبوع اعم از انواع چیلر و مینی چیلر MCF ، مینی چیلر MCR ، چیلرهای صنعتی ، هواساز هایژنیک ، هواساز نرمال ، فن کویل سقفی ، فن کویل کانالی ، لامینار فلو ، کندانسور سردخانه ، اواپراتور سردخانه ، هواساز تبخیری یک مرحله ای ، هواساز تبخیری دو مرحله ای (تجهیزات بازیابی حرارتی Heat Recovery) در بیش از 273 ظرفیت در جهت ارتقاء صنعت ساختمان کشور گام بردارد و این امر موجب گردیده طی سالهای متمادی، برند آریا تهویه به عنوان معتبر ترین برند و صادر کننده محصولات تهویه مطبوع در شرق کشور شناخته شود.
همچنین این مجموعه توسط تیم های تخصصی طراحی خود توانسته است بعنوان مشاور در انواع پروژه های دولتی، خصوصی، تجاری، بیمارستانی ، مسکونی و انبوه سازی در کنار کارفرمایان محترم، نسبت به اجرای پروژه ها بصورت EPC (مهندسی، تامین تجهیزات، اجرا) اقدام نماید.

پروژه هتل شکوه شارستان

می توان گفت هیچ چالشی در تهویه مطبوع وجود ندارد که تیم آریا تهویه خراسان قادر به حل آن نباشد. گستره ی وسیعی از راه حل ها برای نیاز کارفرمایان محترم وجود دارد که این شرکت با تکیه بر تخصص مجموعه ی R&D (تحقیق و توسعه) و توان فنی نیروهای خود و با طراحی و تولید محصولاتی منطبق بر نیاز مشتریان می تواند تمامی چالش های مربوطه را مرتفع سازد.
شرکت آریا تهویه در این سالها توانسته است با تکیه بر دانش متخصصین خود، استانداردهای معتبر مدیریت و کنترل کیفیت  ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ASCB, Ashrea و همچنین استاندارد CE اروپا را کسب نماید.

تاریخچه

آریا تهویه در سال 1382 شرکت و برند خود را با نام تجاری “ آریا تهویه خراسان ” به ثبت رساند که در ابتدا به امور طراحی، اجرای تاسیسات مکانیکی و برقی در پروژه های دولتی و شخصی فعالیت خود را آغاز نمود و از ابتدای سال 1386 با تکیه بر دانش و فناوری روز و نیز تلاش های مستمر تیم تحقیق و توسعه (R&D) شرکت، که حداکثر رضایت را در میان کاربران خود تضمین می کند، اولین نمونه دستگاههای هواساز را تولید کرد. و پس از اینکه 2 سال به طراحی و تست محصولات مختلف تهویه مطبوع اعم از چیلر، مینی چیلر، هواساز، هواساز هایژنیک و… پرداخت، در اواخر سال 1388 توانست کارخانه تولیدی خود را در شهر صنعتی چناران در زمینی به وسعت 11000 متر مربع، با زیربنای بالغ بر 2000 متر مربع تاسیس نماید که شامل واحدهای اداری، طراحی (R&D)، ورق کاری و مونتاژ بود. در سال 1400 با توجه به  استقبال مشتریان و نیاز به افزایش ظرفیت تولید، اقدام به ساخت کارخانه جدید در شهرک صنعتی چناران با زیربنای 2400 متر مربع کرده، و همزمان کارخانه شماره 2 خود را در شهرک ماشین سازی راه اندازی نمود.

چشم انداز

شرکت آریا تهویه در نظر دارد با توجه به افزایش فضای تولید و بهره گیری از تخصص متخصصان داخلی در کنار افزایش ظرفیت تولید و پاسخگویی به نیاز هموطنان عزیز، اقدام به تولیداتی منطبق با نیاز همسایگان خارجی خود نموده و در زمینه صادرات به کشورهای همسایه بهبود بخشیده و بتواند با ارز آوری برای کشور سهمی در توسعه میهن اسلامی داشته باشد.

بهینه سازی انرژی و محیط زیست

آریا تهویه بهینه سازی انرژی را همواره به عنوان یک هدف اجتماعی دنبال میکند. از همین روی، با استفاده از تخصص متخصصان کشورمان و با تاسیس واحد R&D همیشه تلاش کرده با بهینه سازی طرح ها، و همچنین تولید دستگاههای پیشرفته و استفاده از متریال های به روز و باکیفیت، دستگاههای منطبق با استانداردهای روز دنیا و بهینه در مصرف انرژی در جهت این آرمان حرکت کرده است، و در راستای حفظ و ذخیره سازی انرژی برای نسل های آینده در صدد است تا صنعت خود را در مسیری گام نهد که بدون به خطر انداختن توانایی و انرژی متعلق به نسل آینده، نیازهای امروز را برآورده سازد.
آریا تهویه به حفاظت از محیط زیست اهمیت میدهد. تا آنجا که از مرحله تولید گرفته تا تدارکات و تحویل به مشتری، تمام فرایند با هدف حفظ محیط زیست و کاهش مصرف انرژی ارائه می کند. از این روی آریا تهویه خدمات خود را به نحوه ای ارائه می کند که تا جای ممکن سهم بیشتری را در حفظ محیط زیست داشته باشد:

  1. ارائه خدمات مشاوره به کارفرمایان و مشتریان جهت سنجش محیط و داشتن انتخاب بهینه و پرهیز از هدررفت انرژی در محاسبات و همچنین در انتخاب دستگاهها.
  2. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همگام با محیط زیست
  3. طراحی های بهینه و استفاده از مواد اولیه مبتنی بر حفاظت محیط زیست و بهره وری انرژی

سازمان فروش

سازمان فروش آریا تهویه، متشکل از مهندسین فروش و کارشناسان فروش و همچنین نمایندگی های مجاز در سراسر کشور، با برنامه ریزی و انجام فعالیت های مستمر در جهت تقویت بخش فروش از قبیل آموزش کارکنان، تجهیز و تامین خواسته های بخش فروش و برآورد نتیجه عملکرد، همواره در تلاش است با توزیع موثر و بررسی بازخورد مصرف کنندگان از کالاها و خدمات ارائه شده می پردازد تا با کسب حداکثری رضایت مشتریان بتواند بخش بیشتری از بازار داخل و خارج از کشور را با ارائه ی بهترین مشاوره برای خرید محصولات آریا تهویه سهم خود نماید.

تیم تحقیق و توسعه (R&D)

وقتی صحبت از نوآوری و توسعه محصول و یا اصلاح و بهبود فرآیند می شود، نقش بخش تحقیق و توسعه حائز اهمیت است. از آنجا که واحد R&D یه شرکت نقش مهمی در چرخه توسعه و بهینه سازی یک محصول دارد. برای برای آریا تهویه مهم است که محصولات و خدمات مفید و همگام با تکنولوژی روز تولید نماید که انتظارات مشتریان محترم را برآورده کند و با کمک این واحد بتواند همواره جزء برترینها بماند.
واحد R&D آریا تهویه نقش مهمی در طراحی و تولید محصولات بروز و بهینه این شرکت دارد و از طریق:

همواره با بررسی طراحی های موجود، اقدام به ارائه طرح های بروز و نو آورانه در جهت ارتقاء کیفیت محصولات می نماید.

خدمات پیش و پس از فروش آریا تهویه :

خدمات پیش از فروش آریاتهویه با ارائه مشاوره های لازم به مشتریان در راستای ارتقاء سطح دانش فنی نسبت به محصولات تهویه مطبوع و تاسیسات گام برمیدارد. خدمات پیش از فروش آریا تهویه شامل موارد زیر می باشد:

گروه خدمات پس از فروش آریا تهویه، با داشتن تکنسین های مجرب، متعهد  و پایبند به اصول مشتری مداری و با قدرت تحلیل و توانایی حل فوری مسئله به تمامی تعهدات خود جامه ی عمل پوشانده تا در نهایت به اهداف مهم خود که همانا افزایش رضایت مشتریان است دست یابند. خدمات پس از فروش آریا تهویه شامل موارد زیر می باشد: